Biz Kimiz

AllWayWeb olarak gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için yola çıktık.

Her biri alanında başarılı genç ve dinamik ekibimiz ile “sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak” adına sürekli teknoloji ve yeni trendleri takip ederek, en iyi web sitesi, en iyi reklam ve en iyi yazılımı oluşturmak için sürekli çalışıyoruz.

“İnteraktif Seo” sloganımız ile çıktığımız yolumuzda kurumsal kimliğin internette tanıtma ve satış odaklı çalışıyoruz. Müşterilerimize fayda sağlamayacak ve gereksiz maddi külfet getirecek her türlü ayrıntıyı atarak sade ve etkili olmanın yolu için sürekli çalışıyoruz.

Hedefimiz: Web tabanlı yazılım ve internet reklamcılığı alanında var olan müşterilerimize sürekli en iyi hizmeti sağlamak ve yeni müşterilerimize ulaşarak her gün dinamik ve interaktif olarak istikrarlı şekilde büyümek.

Neler Yapıyoruz?

Seo Uyumlu Tasarım ve Yazılım:

Web siteniz ne kadar güzel görünürse görünsün internette görünür olamadıktan sonra sadece sizin ve çevrenizin gördüğü ve takdir ettiği bir site olarak kalacaktır. İnternette görünür olmanın yolu ise google ve diğer arama motorlarında olmaktan geçmektedir. İşte bu yüzden sitenizin kuruluşundan itibaren bunu hedef olarak belirleyerek her ayrıntıyı google a göre düşünerek oluşturuyoruz.

İnteraktif Seo:

“İnteraktif Seo” sloganımız ile seo da gereksiz yazılar ve gereksiz backlinklerle uğraşmayı bırakıp her şeyi doğal ve yerinde yapmaya özen gösteriyoruz. Bu konudaki farkımız her sektör için geliştirdiğimiz “Kendi Gündemini Oluşturma” ve “Sektör Odaklı Faydalı İçerik” olarak tanımlayabiliriz. Tüm internet reklam platformlarını (Adwords, Facebook, ….) sektöre bağlı kendi gündeminizi oluşturmak için kullanarak kendi içeriğiniz için internetteki kullanıcıyı konuşulur ve aranır olmaya yönlendirme adına kullanmakla başlıyoruz. Ardından faydalı içerikle kullanıcıyı websitenize bir şey satın almak için değil bilgi edinmek için girmeye alıştırıyoruz. Bu da kullanıcıyı bilgi almak için geldiği siteye bir ihtiyacı olduğunda ilk aklına gelen ve güveneceği bir site olarak ilk tercih haline getiriyor.

Yazılım Çözümleri:

Firmanızın tüm ihtiyaçları için size özel geliştirebileceğimiz yazılımlar. Web Tabanlı Yazılımlar, Stock Takip Programları, Mobil Uygulamalar ve Mobil Uygulama bağlantılı masaüstü yazılımları, Ön Muhasebe, İş Takip…

İş hızını arttıracak ve takibi kolaylaştıracak size özel yazılım çözümlerimiz için lütfen iletişime geçin.

E-Ticaret Çözümleri:

E-Ticareti site yapısından reklama, ürün içeriğinden, diğer platformlarda satışa (n11, gittigidiyor, … ) kadar her adımında en iyi çözümleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Satış odaklı çalıştığımız ve bu konudaki tecrübemizle en iyi çözümleri öneriyoruz.

Bizimle çalışmak için lütfen iletişime geçin…