Seo Uyumlu E-Ticaret Çözümleri

Seo Uyumlu E-Ticaret Çözümlerimiz - Google Sıralamanız Önceliğimiz. Web de görünür olmanız için çalışıyoruz.

Günümüzde e-ticaret sitesi yapım ve yönetimi çok zor ve karmaşık hale geldi. Bir çok platform(n11, gittigidiyor, vb. ) kullanarak, aynı zamanda kendi e-ticaret sitenizde satış yapmak; stok takibi, sipariş takibi yapmak ve tüm bunları takip ederken Reklam ve Seo süreçlerini takip edip düzenlemek oldukça zor hale geldi.

İşte tüm bu süreçleri sizin için kolaylaştırmak için çalışıyoruz. İşe E-ticaret sitenizi seoya uyumlu olarak tasarlayarak başlıyoruz. Ardından size satış stratejisi oluşturarak, hangi platformlarda satmanızın daha iyi olacağına kadar tüm süreçteki tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz. Yani E-ticaret Çözümlerimizden faydalanan müşterilerimize aynı zamanda e-ticaret danışmanlık hizmeti de veriyoruz. AllWayWeb olarak hizmet politikamız: “Müşterilerimiz kazanmalı ki biz de kazanalım! ”  şeklindedir.

E-Ticaret Çözümlerimizi Oluşturan Bazı Başlıklar

  • Seoya Uygun Yazılım ve Tasarım

E-ticarette en önemli unsur, reklam ve bilinirlik. Seo yada diğer bir deyişle Google da ön sıralarda çıkmak bir e-ticaret sitesinin en önemli amaçlarından biridir. Biz bu konuya temelden sağlam yaklaşıyoruz. Tüm sitelerimizi seo uyumlu, Tüm paketlerimiz seo analiz be entegrasyonlu.

  • Entegrasyonlu Sistem

Geniş ürün yelpazesi olan, stok ve varyant takibi zor ve bir çok platformda aynı anda satış yapan müşterilerimiz için geliştirdiğimiz entegrasyon sistemimizle işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

  • Satış Stratejisi

Her müşterimize özel pazar araştırması yapıyoruz. Kendi tecrübelerimizi de katarak satış stratejisi geliştiriyoruz. Bu stratejiye göre gereken tüm reklam platformları ve kanallarını kullanarak müşterilerimizin satış yaparak kazanması için çalışıyoruz.

  • Seo Uyumlu Reklam Stratejisi

Seoyu destekleyecek şekilde reklam stratejisi geliştirerek verilen reklamların sadece müşteri dönüşü için değil Google sıralamasına da etki edecek şekilde tasarlayarak, kalıcı yararlar sağlaması için de çalışıyoruz.

  • E-ticarete Özel Seo

Piyasa, müşteri davranışı ve “Google Kullanım Analizleri” gibi etmenleri inceleyerek Her müşterimize özel Seo Stratejisi geliştiriyoruz. Müşterilerimize kalıcı ve yenilikçi, Orjinal İçerikler sağlayarak rakiplerinden pozitif olarak farklı gözükmesini sağlıyoruz.

  • Sosyal Medya Kullanımı

E-ticarete özel bir Sosyal Medya Kullanım stratejisi geliştiriyoruz.

Kısaca:

E-ticaret sitenizi yaparken tüm kanalları en etkin şekilde kullanmanızı sağlayacak şekilde ihtiyaçlarınızı düşünerek size özel çözümler üretiyoruz.

black

Teklif Al

Bize Bilgilerinizi yazın. İhtiyaçlarınızı ve neler istediğinizi anlatın size fiyat ve proje teklifimizle dönüş yapalım...

Neler Yaptık

Tecrübelerimiz.