Web Tasarım & Yazılım

Seo Uyumlu Web Tasarım ve Yazılım - Google Sıralamanız Önceliğimiz. Web de görünür olmanız için çalışıyoruz.

Web sitenizi tasarlarken hem görüntüsü hem de seoya uygunluğunu göz önünde bulunduruyoruz. Farkımız google ile uyumlu, seo için uygun, arama motorları ile dost bir tasarım ve yazılım ile önde başlamanız.

Bazı Özelliklerimiz:

Mobil ile uyumlu web tasarım ve yazılım:

Günümüzde internet kullanımının %50’sinden fazlası mobil cihazlarla gerçekleşmektedir. Bu yüzden mobil uyumluluğu olmayan internet sitelerinin başarı şansı en az %50 düşüktür diyebiliriz.

Bundan dolayı sitelerimizi Responsive tasarım ve kodlama ile geliştiriyoruz. Bu sayede sitelerimiz her ekrana uygun her ölçüye otomatik  adapte olabilmektedir.

Seo Uyumlu Tasarım ve Yazılım

SEO, Search Engine Optimization, Türkçesiyle “Arama Motorları Optimizasyonu” internet sitenizin görünürlüğü, bilinirliği tanıtımının en iyi yolu olarak tanımlayabiliriz.

Arama Motorlarının “ki  en önemlisi Google bu konudaki lider ve rakipsiz olan arama motoru” sitenizi indexlemesi ve Arama Sonuçlarında çıkarması ve hangi sırada ve sayfada çıkardığı sitenizin ulaşılabilirliğini belirler. Bunun diğer bir yolu ise bildiğiniz üzere Reklam vermektir.

İşte biz bu önemli faktörü 1. öncelik olarak alıyoruz ve sitelerimizin altyapısını buna göre tasarlıyoruz.

Çok Yönlü Siteler

Altyapılarımız geliştirilebilir, değiştirilebilir özellikte olduğu için ilerde isteyebileceğiniz ek özellikler veya köklü değişiklikler sayfalarınız, emekleriniz yok olmadan kolayca entegre olabilmekte.

Örneğin bir kurumsal siteniz var ve e-ticaret sitesine dönüştürmek istiyorsunuz. Kolayca e-ticaret sistemini sitenize entegre edebiliyoruz. Bu sayede edindiğiniz reklam, backlink, seo vb. zaman, emek ve para harcadığınız edinimler kaybolmaz, üzerine koyarak ilerlersiniz.

black

Teklif Al

Bize Bilgilerinizi yazın. İhtiyaçlarınızı ve neler istediğinizi anlatın size fiyat ve proje teklifimizle dönüş yapalım...

Neler Yaptık

Tecrübelerimiz.